Krel Central uzavřel spoluráci s Wuestenrot

Krel Central uzavřel spoluráci s WuestenrotV předvánočním shonu došlo k zajímavému spojení dvou společností, které si daly za úkol zcela opanovat český trh fotovoltaiky pro běžné uživatele.

Na jedné straně tohoto kontraktu stojí společnost Krel Central a na druhé světově známá společnost Wuestenrot, která právě spustila svůj pilotní program pro financování fotovoltaických elektráren.

Pro obě strany toto partnerské spojení znamená jasný krok kupředu a to jak z hlediska rozšíření své působnosti, tak získání obrovského množství zakázek. V praxi to tak znamená, že veškeré fotovoltaické elektrárny financovány společností Wuestenrot bude mít ve své kompetenci právě firma Krel Central, což ji rázem katapultovalo mezi nejperspektivnější společnosti následujících let v tomto oboru.

Společnost Krel Central je v současné době evropskou jedničkou na poli automatického startu elektrocentrál, její výrobky jsou expedovány do všech koutů Evropy a řešení, které tato společnost nabízí svým zákazníkům, je v mnoha ohledech jedinečné. Proto služeb společnosti Krel Central pravidelně využívají jak nadnárodní společnosti, tak například všechny složky záchranného integrovaného systému.

Solární panely

Vzhledem k uspokojení požadavků všech zákazníků se společnost rozhodla vydat Dluhopisy s úrokovou sazbou 7,8%. Je zřejmé, že o tyto dluhopisy bude obrovský zájem. V současné době se totiž na trhu nepohybuje mnoho společností, které jsou schopny svým klientům nabídnout takovou úrokovou sazbu se zajištěním.

Od této spolupráce s také mnoho slibuje společnost Wuestenrot, která tak dává možnost pořídit si fve na splátky téměř každému, samozřejmě s využitím dotace a to za velmi výhodných úrokových sazeb. Všichni se tedy můžeme těšit na to, jak dvě tyto společnosti zamíchají kartami na českém energetickém trhu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.