Finance Finanční rádce Půjčky a úvěry

Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnanéKaždý může přijít o zaměstnání a je jedno jestli to je dělní, ředitel nebo OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná). Takové chvíle mohou opravdu postihnout kohokoliv, a proto se není za co stydět. V dnešní době „finančních krizí“ se stává nezaměstnaným čím dál více lidí. Je to ovlivněno mnoha faktory, jako jsou například lidé z cizích zemí zajímající se o pracovní místa u nás nebo se zrovna omlazuje pracoviště. Pokud, ale nastane taková chvíle a vy musíte nadále platit účty, co potom? Nezoufejte, jsou zde také nebankovní půjčky pro nezaměstnané, které se snaží pomoci lidem v této finanční tísni.

 

 

Půjčky pro nezaměstnané a časté podmínky

Nezaměstnaný člověk je vždy pro věřitele velice nekvalitní klienty, nemá totiž stabilní příjem a proto je pro něj velice rizikový. Proto jsou zde nebankovní sektory, které nabízí půjčky nezaměstnaným, ale i zde jsou nějaká ta omezení. Většinou jde o rychlé půjčky pro nezaměstnané s vyřízením do 24 hodin i s penězi na účtu. Nebankovní půjčky jsou také omezené výši půjčené částky což je většinou max. 12 000 Kč a nejnižší částka, kterou lze půjčit je 500 Kč. Doba splatnosti je pohyblivá, ale maximum nesmí, přesáhnou jeden měsíc. Ale většinou tyto rychlé půjčky pro nezaměstnané jde 3x prodloužit. Samozřejmě musíte počítat s nějakým tím poplatkem.

Další z podmínek je minimální věk 18 let a maximální 75 let a klient musí mít české občanství. Všechny takové rychlé půjčky pro nezaměstnané se vyřizují, bez dokladu o výši přijmu, bez ručitele a také bez náhledu do registru, což mnoho z nás potěší.

Výhody:

  1. Většinou jsou peníze do 24 hodin na účtu
  2. Bez náhledu do registru
  3. Bez dokladu o příjmu
  4. Bez ručitele
  5. Možnost sjednávat z pohodlí domova
  6. Možnost 3 prodloužit

Nevýhody:

  1. Vysoké poplatky
  2. Splatnost max. do 31 dní


Závěr

Vždy zvažujte, zda se vám půjčka vyplatí a nedostane vás do hlubších finančních problémů. Dávejte si pozor na podvodné osoby nabízející půjčky nezaměstnaným, protože mnoho lidí je v zoufalé situaci a neuvažují nad svými kroky, které je mohou dostat do vězení.

Pokud chcete ostatním pomoct při jejich finančních problémech, pak nás prosím sdílejte přes sociální sítě.

O autorovi

admin

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..