Finance Finanční gramotnost Finanční rádce Nezařazené Pojištění

Co je povinné ručení? Porovnávač povinného ručení

Co je povinné ručeníVysvětleme si co je povinné ručení a k čemu je vůbec dobré, zda se oplatí si jej pořizovat. Povinné ručení si můžete představit tak, že jde především o ochranu zdraví a majetku třetí osoby, kterým by mohla nehoda způsobit životní a zdravotní obtíže. Uzavření povinného ručení je ze zákona dané a vztahuje se na všechny vozidla jezdící po komunikačních trasách. Do povinného ručení samozřejmě spadají automobily, motocykly, nákladná automobily či jiné mechanické vozidlo.

Myslíte si, že je dobré jezdit bez pojistky? Není, jelikož se vystavujete ohromným dluhům, které mohou nastat při nehodě vaší vinnou. Můžete způsobit nehodu, která bude mít ekologické následky (např. Po srážce, dojde k vyletí nafty, z nákladního automobilu do řek atd..).

Na co si dát pozor při sjednávání povinného ručení?

Při sjednávání povinného ručení je zapotřebí pečlivě vybírat pojišťovnu. V České republice je více jak 20 pojišťoven, které nabízejí povinné ručení. Vždy se taková pojištění od sebe liší cenou a bonusy. Můžete například získat příjemnou cenu a navíc zdarma např. pojištění proti přírodním živlům, pojištění proti vandalismu atd.. Jak bylo již výše psáno, povinné ručení nabízí nespočet pojišťoven a je téměř nemožné všechny tyto pojišťovny navštívit a získat tak patřičné výhody.

Máte dvě možnosti jak získat nejvýhodnější povinné ručení a to tak, že si pozvete k sobě finančního poradce, který má sjednané různé výhodné balíčky, nebo stačí vyplnit níže uvedený formulář, kde získáte srovnání a bonusy z více jak 12 nejkvalitnějších pojišťoven. Získáte tak rychlý přehled o nabídkách, které si můžete nechat v klidu zvážit.Pojišťovny

Multi-porovnávač povinného ručení

O autorovi

admin

Komentářů

  • Musím napsat další komentář protože jsem využil tip na rychlou půjčku a hned si vyzkoušel zda ušetřím na povinném a havarijním pojištění a jsem velice mile překvapen jen škoda, že jsem na to nepřišel dřívě. Opravdu super portála kde je vše na jedno místě jen tak dále.

  • No neušetřil jsem 60% ale pouze tak 30, ale i tak jsem rád cca za rok to je 1350 Kč úspora.

  • Neuvěřitelné a to jsem myslel že mám nejnižší cenu. Ušetřil jsem asi 40% a hned jsem to podepsal od Allianz.

  • Ušetřil jsem na škodě octavii 1,6 necelých 1500 Kč. Super! doporučuju nemusíte popřípadě podepisovat

  • Děkuji dokázala jsem muži, že jde mít i levněji povinné a havar. pojištění. :D

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..