Nebankovní půjčky Půjčky a úvěry

Otočila se k Vám banka zády? Víme, kde půjčí téměř každému zdarma!

Víme, kde půjčí téměř každému zdarma!
Napsala admin

Jistě jste si všimli, že banky během posledních dvou let zpřísnily podmínky pro získání úvěru. Jsou stále opatrnější, což má za následek snižující se počet žadatelů, kteří na půjčku dosáhnou. Pokud se s problémem projít sítem potýkáte i vy, vězte, že není nic ztraceno. Poradíte si i bez banky.

Půjčka od lidí

Lidé půjčují lidem – tak zní slogan nebankovní společnosti Zonky. Zonky půjčka je určena na cokoliv co vás napadne, třeba na nové auto nebo vybavení domácnosti a její maximální výše je 750 000 Kč. Výhodou je individuální posouzení žádosti, přičemž může pomoci sdělit konkrétní důvod, proč si úvěr berete. Po registraci na webu vyplníte stručnou žádost.

Pokud projde předschválením, nahrajete potřebné dokumenty a v případě, že je vše v pořádku, můžete mít do pěti minut peníze na účtu. Finance obdržíte přímo od Zonky a Zonky také splácíte. Společnost poté vystaví váš příběh na tržišti, kde si celkovou částku rozeberou investoři, od nichž jsou vybrány peníze.

Zonky nabízí možnost předčasného splacení zdarma, navíc je velká šance, že získáte úvěr za výhodnějších podmínek než u banky. Na druhou stranu stejně jako banka Zonky před schválením kontroluje registr dlužníků, vyžaduje doložení příjmů a vlastní bankovní účet.

SOS záchrana - Rychlá půjčka ihned

SOS záchrana

Někdy nás překvapí nečekané výdaje a ihned potřebujeme získat menší finanční obnos. K tomu slouží tzv. rychlá půjčka ihned, kterou lze dnes získat 100% online a na jeden měsíc zcela bez poplatku. Taková půjčka nevyžaduje ke schválení většinou víc než dva doklady totožnosti, plnoletost a to, aby žadatel nebyl v insolvenci nebo exekuci. Úvěr lze vyřídit online a do několika minut máte peníze k dispozici.

Jedná se nejčastěji o částky do 5 000 Kč a zpravidla byste je měli splatit do 30 dnů. Rychlý úvěr dnes nabízí mnoho společností. Mezi nimi je i půjčka od SOS Credit. Půjčit si můžete až 8 000 Kč na maximálně 28 dní. K žádosti, kterou vyplníte na webu, přiložíte kopii občanského průkazu a výpis z bankovního účtu. Pokud projdete, peníze jsou během chvilky vaše. Momentálně probíhá u SOS creditu akce, díky níž získáte při vstupu do SOS Klubu první půjčku zdarma a spoustu dalších výhod.

V případě rychlé půjčky je třeba dát velký pozor na podmínky, které mají poskytovatelé nastaveny. Často narazíte na neúměrně vysoký úrok či velké sankce při nedodržení termínu splátky. Pokud se chystáte o úvěr zažádat, určitě se nejprve podívejte na recenze a porovnání společností, jež rychlou půjčku ihned nabízí.

O autorovi

admin

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..