Nebankovní půjčky Půjčky a úvěry

Přinášíme 3 tipy, jak si rychle a bezpečně půjčit

Řešíte aktuální nedostatek financí? Potřebujete finanční rezervu? Dočasné finanční problémy může vyřešit správně vybraná půjčka. Na trhu působí desítky nebankovních společností nabízejících úvěrové produkty. Kromě výše úvěru a splátek jsou pro zájemce o půjčku klíčovými požadavky též rychlost vyřízení žádosti a půjčení peněz.

Rychlost je často pochopitelným kritériem, protože zájemce o úvěr potřebuje akutně vyřešit finanční potřebu často spojenou s běžným životem nebo podnikáním. Máme pro vás 3 tipy, ze kterých si můžete vybrat půjčku, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a možnostem.

Online Půjčka Jonatán

Půjčka Jonatán pomůže překlenout výpadek financí v rodinném rozpočtu.

Online Půjčka Jonatán

Prvním tipem je půjčka Jonatán. Jedná se o online půjčku od ověřeného poskytovatele úvěrů, společnosti Fair Credit Czech. Tato česká společnost nabízí online půjčku ve výši 20 000 150 000 Kč, se splatností 12 a ž 36 měsíců. Její hlavní výhodou je rychlé vyřízení a flexibilní doba splácení. Využívanou a zákazníky oceňovanou možností je odklad splátek až 3 měsíce.

Potřebujete-li větší sumu peněz a zároveň co nejrychleji, potom je Jonatán volba, na kterou se můžete spolehnout. Půjčka je vyřizována expresně. Celý proces podání a posouzení žádosti lze vyřídit během jediného dne a peníze na účet žadatel dostane během několika okamžiků po schválení úvěru.

Reprezentativní příklad půjčky Jonatán: Při půjčce ve výši 40 000 Kč se splatností 12 měsíců. Měsíční splátka 4 917 Kč, administrativní poplatek 6 000 Kč, celkový úrok 13 004 Kč. Celková splatná částka je 59 004 Kč, pevná úroková sazba 55,45 % p.a., RPSN 114,20 % (Pouze při splnění podmínek půjčky Jonatán Plus). Za splnění podmínek společnosti Fair Credit Czech s.r.o. Na uzavření smlouvy o spotřebitelském úvěru není právní nárok.

Blesková půjčka Tetička

Rychlou půjčku Tetička 10 000 Kč je možno vyzkoušet na 30 dní s úrokem a poplatky 0 %.

Blesková půjčka Tetička

Velmi využívanou formu řešení dočasného nedostatku financí představují tzv. mikropůjčky. Jedná se o jednorázově splatné půjčky od 1 000 do 20 000 Kč s rychlým posouzením a vyřízením. Tyto půjčky rychle řeší akutní nedostatek financí například před výplatou nebo v souvislosti se zaplacením nečekaných výdajů.

Půjčka Tetička funguje na trhu již více než 3 roky a za tu dobu si získala přízeň desítek tisíc klientů. Velkou výhodou je, že půjčku lze vyřídit zcela online, včetně nahrání a odeslání všech nezbytných podkladů pro posouzení žádosti. Splatnost půjčky je 5 až 30 dní a peníze žadateli doputují na účet do několika minut od schválení. Díky kalkulačce půjčky si žadatel snadno spočítá výši celkové splátky.

Novým zákazníkům je umožněno čerpat první půjčku 10 000 Kč se splatností 30 dní zdarma. To znamená, že při dodržení podmínek splacení má nový žadatel úrok a RPSN 0 %.

Reprezentativní příklad první půjčky zdarma: 10 000 Kč na dobu 30 dní, pevná zápůjční úroková sazba je 0 % ročně, RPSN je 0 %. Celková splatná částka je 10 000 Kč. Reprezentativní příklad opakované půjčky: 20 000 Kč na dobu 30 dní, pevná zápůjční úroková sazba je 0 % ročně, RPSN je 4933,41 %. Celková splatná částka je 27 600 Kč. Za splnění podmínek společnosti Fair Credit Czech s.r.o. Na uzavření smlouvy o spotřebitelském úvěru není právní nárok.

Půjčka v hotovosti - Fajn

Půjčka Fajn je vyplácena v hotovosti po podpisu smlouvy.

Fajn půjčka v hotovosti na ruku

Ne každému vyhovuje vyplňovat online žádost o půjčku a opatřovat veškeré podklady v elektronické podobě. Pro tuto skupinu zákazníků je určen osvědčený produkt Fajn půjčka, jež je vyplácena v hotovosti přímo k rukám žadatele. Půjčit si lze 4 000 70 000 Kč se splatností 45 až 80 týdnů. Hotovostní půjčku lze vyřídit s obchodním zástupcem přímo v místě bydliště. Finanční hotovost žadatel získá ihned po uzavření smlouvy. Pro žádost o půjčku stačí kontaktovat zákaznickou linku 800 800 122.

Další informace najdete na www.faircredit.cz.

O autorovi

admin

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..