Finance Finanční rádce Nebankovní půjčky Nezařazené

Pět výhod nebankovních půjček

Pět výhod nebankovních půjček
Napsala admin

Život je jedna velká náhoda. Někdy jsou náhody šťastné, jindy jsou méně šťastné. Někdy se úplnou náhodou můžeme dostat na ulici či nás úplnou náhodou mohou vyhodit z práce. V obou případech se dostáváme do finanční tísně, kterou potřebujeme nějak vyřešit.

Vždyť z něčeho žít musíme, jenže na novou práci či novou příležitost čekat nemůžeme. Musíme si tedy půjčit. Do bank však chodit nemusíte, můžete se obrátit na nebankovní instituce, jako je například Rerum Finance, s.r.o.

V dnešní době se za půjčky lidé stydět nemusí. Dříve se sice lidé za půjčky styděli, ale nyní to není potřeba, protože lidé si dneska půjčují na cokoliv a ještě se tím chlubí. Je to zkrátka jakýsi hit a kdo by nechtěl jít s módou, že ano?

Pokud se však dostanete do situace, v níž si potřebujete půjčit, měli byste se zaměřit spíše na již zmiňované nebankovní instituce, a to z jednoho prostého důvodu. Nebo spíše z pěti prostých důvodů.

1) Jsou výhodnější

Mnohé nebankovní instituce, které se zaměřují na nebankovní půjčky, jsou zkrátka a dobře výhodnější. Díky tomu, že nenabízí miliony či stovky tisíc korun, ale „jen“ desítky tisíc korun, nemusí vás trápit vysoké úroky, díky kterým byste půjčku spláceli u bank mnohem déle.

2) Jsou rychlejší

Obecně platí, že nebankovní půjčky jsou rychlejší. Žádosti o úvěry jsou rychleji schválené, peníze jsou rychleji na účtu (většinou je to záležitost na necelou půl hodinku).

3) Jsou snadné

Velkou výhodou je to, že si můžete půjčku sjednat z pohodlí domova, což většina bank neumožňuje.

4) První jsou zdarma

První nebankovní půjčka je ve velké většině zdarma. Nemusíte se tedy strachovat o výši poplatků, které se týkají zprostředkování půjčky.

5) Jsou přizpůsobivé

Tím největším plusem je to, že splátky si můžete vybrat podle sebe. Záleží jen na vás, kolik jste ochotni dávat ze své kapsy.

O autorovi

admin

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..