Získejte nejvýhodnější havarijní pojištění online

Získejte nejvýhodnější havarijní pojištění online
4.4 (88%) 10 Hlasování

Havarijní pojištěníMnoho lidí havarijní pojištění nemá a spoléhá na povinné ručení, pak jsou ale zaskočeni, že je na jiné druhy škod. A ti, kteří mají havarijní pojištění online, mnohdy neví, že lze ušetřit několik tisíc. Pokud jste žádali o havarijní pojištění přímo na pobočce pojišťovny, pak jste tam šli s myšlenkou, že se u dané pojišťovny sjednáte havarijní pojištění. Specialisté na pobočkách již s tím počítají a navrhnou vám jednu z nejdražších variant.

Co je havarijní pojištění online

Havarijní pojištění je nepovinné a má finančně chránit osoby před odcizením vozidla, poškození díky přírodním vlivům, havarijní způsobenou vaší vinou nebo před vandalismem a mnoha dalšími. Především se havarijní pojištění využívá na zaplacení finančních nákladů, při dopravní nehodě způsobenou vaší vinou. Havarijní pojištění vám může výrazně ušetřit vaše peníze, a proto také neopomeňte si srovnat havarijní pojištění pomocí naše online formuláře, který je na konci článku. Získáte tak do 2 minut srovnání z 12 největších pojišťoven.

Jak získat nejvýhodnější havarijní pojištění

Pro získání nejlevnějšího havarijního pojištění je zapotřebí využít srovnávač, které můžete naleznout pod článkem. Získáte srovnání havarijního pojištění do 5 minut a to ze všech pojišťoven, které působí v ČR. Ve srovnávači si můžete nastavit ty služby, které využijete a opravdu chcete. Kalkulačka havarijního pojištění funguje zcela jednoduše, stačí do formuláře vypsat parametry a poté si necháte vyhodnotit nabídky ze všech pojišťoven. Poté je na vás zda bude chtít ušetřit nebo ne. Vše vyřizujete z pohodlí domova do pár minut a nemusíte se otravovat na pobočce a vše důkladně prošetřovat.

Na čem je závislá cena havarijního pojištění

  • Výši pojistné částky
  • Výši spoluúčasti (5 % či 10 %)
  • Roku výroby vozidla
  • Výbavě vozidla
  • Dosavadním průběhu pojištění (počet nehod…)

Pokud se vám kalkulačka havarijního pojištění líbila, budeme rádi, když jej budete sdílet.

Kalkulačka havarijního pojištění na rok 2015


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.