Finance Nebankovní půjčky Půjčky a úvěry

Vyberte si z výhodných nabídek na trhu tu atraktivnější, prohlédněte si základní řeč čísel

Vyberte si z výhodných nabídek na trhu tu atraktivnější
Napsala admin

Není půjčka jako půjčka, to ví jistě každý, kdo si v minulosti nějakou sjednával. Svět mikroúvěrů a naproti tomu svět dlouhodobějších půjček, jejichž splatnost se zpravidla počítá na několik let, je toho jasným důkazem, v obou je odlišností více než dost.

Na co byste si měli dát pozor, když si vybíráte dlouholetého smluvního partnera, kterému budete každý měsíc bez výjimky splácet pár tisíc dluhu? Především nevěřte nováčkům bez historie, což ale rozhodně není případ dnešních dvou aktérů.

Cofidis rovná se půjčka společně s partnerem za výhodnějších podmínek

Když chcete lepší podmínky, sjednejte si půjčku společně s partnerem nebo partnerkou, vždyť společnost Cofidis v tomto směru vychází vstříc naprosto všem párům. Právě Cofidis půjčka nabízí až půl milionu korun, jistě není třeba dodávat, že ve dvou budete mít mnohem vyšší šanci dosáhnout na finální schválení žádosti. Úroková sazba startuje na hranici necelých šesti procent, tudíž se dostaneme na podobná čísla, jako v případě mnoha bankovních domů. Sjednání online, bez rizika prozrazení celé akce sousedům nebo známým z ulice, takže diskrétnost doslova na sto procent. Co ještě si přát více, že?

Půjčit si v supermarketu ještě nikdy nebylo snadnější, seznamte se s Tesco půjčkou

V čem vyniká takzvaná Tesco půjčka? Třeba v tom, že si ji můžete sjednat hned po každodenním nákupu, kdykoliv jen chcete – stačí navštívit prodejnu, která má k dispozici stánek Tesco Finanční služby. Zkrátka a dobře, nebankovní společnosti potkáte i při obcházení regálů v obchodě. Pojďme si tedy nastínit konkrétní parametry, protože právě řeč čísel může mnohé budoucí klienty přesvědčit…

  • Získat půjčku můžete v úctyhodném rozmezí 20 a 500 tisíc korun.
  • Splatnost je možné rozložit na 12 až 96 měsíců (tj. rok až osm let).
  • Úroková sazba začíná na slibných 11, 52 %, což je nízká hodnota.

Správně, až dlouhých osm let můžete splácet Tesco půjčku, kterou je možné dohodnout v celé řadě českých supermarketů. Při nabídce je hlavní samozřejmě i úrok, nesmíte ale zapomenout zvážit i další parametry, jako je třeba pojištění schopnosti splácet. Totiž, pokud vás potká nenadálá životní situace, samozřejmě pak nebudete muset ze dne na den řešit splátky, na nějakou dobu je přebere na svá bedra pojišťovna.

O autorovi

admin

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..