Co je Centrální registr dlužníků České republiky

Co je Centrální registr dlužníků České republiky
4.3 (85%) 4 Hlasování

Jak na exekuceCentrální registr dlužníků České republiky umožňuje všem subjektům kontrolovat občany a tak předcházet vzniku možných neplatičů. Pokud je člověk dlužníkem zvyšuje se u něj vymahatelnost neuhrazených pohledávek. V centrálním registru jsou uvedeny data z registrů státní správy, z registrů bank, z databáze soukromých subjektů a z mnoha jiných. Centrální registr dlužníků České republiky na ochranu dat klade opravdu velký důraz na ochranu dat.

CMS (Cerd Monitoring Systém) je monitorovací systém, který sleduje každého uživatele přes IP adresu. CMS zaměřuje přesní místo připojení a to do jakéhokoliv systému Centrálního registru dlužníků České republiky. Jestliže se někdo pokusí o průnik, monitorovací systém CMS předává tuto zprávu administrátorovi a ten, podle toho, jak je průnik závažný, podává podnět k zahájení trestního stíhání oné osoby. Aby klient mohl v systému CERD vyhledávat, musí být registrován.

Registrace je zdarma a můžete se registrovat na adrese http://www.centralniregistrdluzniku.cz. Jakmile se registrujete, můžete bez omezení zkoumat bonitu klienta. Občasná kontrola obchodních klientů, partnerů nebo také odběratelů může přinést informace o nesplněných závazcích. Víte tak přesně, s kým máte tu čest a jaká budou rizika s danou osobou.

Negativní články, které byly zveřejněny televizí nebo seriózním tiskem si pomocí nové aplikace najít k vašim hledaným subjektům. Pasivní aplikace pouze evidovali, CERD v roce 2010 opustil pasivní aplikace a zajistil věrohodný záznam. Stávající klienty je dobré prověřovat, jelikož můžete předejít účastem na exekučním řízení nebo také zneplatněním smluv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.