Finance Půjčky a úvěry

Jak si dát pozor na soukromé půjčky

Soukromé půjčkyV posledních dvou letech se velice rozšířil výraz nebankovní půjčka, které se čím dál častěji využívají. Stále jde o běžný systém s půjčky, které jsou schvalovány úředníkem nebo poradcem. Ale mnoho lidí má radši osobní setkání, kdy si mohou tzv. “proklepnou“ společnost, která nabízí nebankovní půjčky.

Pak se také můžete setkat s půjčky od lidí či podnikatelů. Výhoda spočívá v tom, že si s věřitelem dohodnete osobní podmínky. Další z výhod je ta, že si daného člověka osobně prohlédnete a dáte na vaše instinkty, které vám mohou říkat, že jde o podvodníka Nevýhoda, ale může spočívat v tom, že jde často o podvodníky, kteří se snaží s vámi vyřídit půjčku přes banku s protizákonnými úpravami.

Na co jsi dávat pozor u soukromé půjčky

  1. Ověřit si soukromou osobu na internetu
  2. Vyžádat IČO a následně ho ověřit – ZDE
  3. Nic nepodepisovat bez přečtení smlouvy (Důkladně)
  4. Vyvarujte se fiktivních zaměstnavatelů pro banku (Podvodníci toto dělají a jde o úvěrový podvod)

Soukromé půjčky jako výdělek na internetu

I vy můžete nabízet soukromé půjčky, pokud chcete pomoci lidem ve finanční nouzi a své peníze můžete tak z pohodlí domova zúročit. Ale pozor soukromé půjčky většinou využívají lidé, kteří buď jsou nezaměstnaní, nebo mají záznam v registru dlužníků. Právě proto se může stát, že vám přestanou soukromé půjčky splácet a vy tak budete muset zdlouhavě vaše peníze vymáhat.


O autorovi

admin

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..