Finance Jak ušetřit peníze

Jsou bankovní půjčky opravdu výhodné?

Jsou bankovní půjčky opravdu výhodné?
Napsala admin

Když se řekne bankovní půjčky, možná si mnozí z nás vybaví tu pomalou byrokracii z devadesátých let minulého století. Dnes už ale něco podobného vůbec neplatí! Tento model půjčování je stále oblíbenější, protože jej bankovní domy činí o poznání dostupnějším.

Nižší úroky jsou samozřejmostí, ale i rychlost vyřízení prudce vzrostla, a to za posledních několik měsíců až let. Tím pádem se nemusíte obávat, že peníze dostanete pozdě. To bude totiž právě naopak, někdy se dočkáte ještě týž den, kdy jste si o ně požádali.

Co takhle zkusit léty prověřenou banku?

Půjčka od České spořitelny je zajímavým řešením. Co obnáší? Kolik si můžeme půjčit a na jak dlouho? Pojďme se o tom trochu poinformovat.

  • Splatnost až sedm let (minimum je jeden rok). Půjčit si můžete i bez dokladu o příjmu.
  • Půjčit si lze 20 – 700 tisíc korun. Úroková sazba začíná na hranici sedmi procentních bodů.
  • Výše splátek bude nastavena potřebám klienta, tudíž je možné ji snížit nebo naopak zvýšit.
  • Bezúčelová půjčka – tedy jinými slovy – finance si můžete vzít prostě na cokoliv potřebujete.

Samozřejmě, trh s bankovními půjčkami není jen o České spořitelně. Možností je celkově až několik desítek, sjednání pojištění schopnosti splácet je samozřejmostí – dnes jde o velmi důležitou součást každé bankovní půjčky. Záznam v registrech dlužníků nehraje takovou roli, peníze můžete vyinkasovat i přesto, půjčka bude nejčastěji schválena v řádu několika hodin.

Pokud si nevíte rady, je tu účinná pomoc

Konkurence je jistě dobrá věc, ale na dnešním trhu s úvěry jsou desítky různých subjektů. Jak si z nich tedy vybrat toho pravého, který bude pro naši rodinnou kasu vůbec nejvýhodnější? Zkuste si nechat poradit, porovnání půjček od nás budete mít na stole během několika málo sekund. Nemusíte nikam volat ani nic zdlouhavě vyřizovat. Možností je poměrně mnoho, probírat se jimi je na opravdu dlouhou dobu. Nechte se inspirovat a poradit si, je to zcela zdarma.

Banka vám poskytne zajímavý úrok a spoustu přídatných služeb. Úvěrový účet a jeho vedení může být zcela bezplatné. Samozřejmostí je i řada dalších výhod, například je možné změnit výši splátek podle potřeby. I to pochopitelně zlepšuje pohled na banky v očích veřejnosti coby na poskytovatele dlouhodobějších férových úvěrů.

O autorovi

admin

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..