Nezařazené

Půjčky online ihned na účet od A do Z

Půjčky online ihned Každého z nás může potkat nečekaná tíživá situace. Osobní finanční krize, nečekané výdaje či změna zdravotního stavu jdou společně ruku v ruce s penězi, které v takovýchto okamžicích většinou chybí. Problém spočívá v tom, že potřebujete peníze ihned v hotovosti a nemáte možnost na ně čekat měsíce.

Co když se vám například před výplatou rozbije auto, ale vy jím musíte jezdit do práce? Není vzácností, že nastane situace, kdy zaplatíte-li opravu, nebudete mít na jídlo a další běžné záležitosti, či nezaplatíte-li opravu, nedostanete se do práce a nebudete moci vydělávat.

Možným řešením všech nečekaných výdajů, okamžité potřeby peněz a chybějících financí před výplatou, se velkému množství z nás stávají půjčky online ihned na účet, s kterými přišly na trh nebankovní společnosti. Pojďme se tedy na půjčky online ihned na účet podívat podrobněji. Jaké jsou její výhody či naopak nevýhody? A na co bychom si měli dávat pozor?

Specifika půjčky online ihned na účet

Nebankovní společnosti se specializují na poskytování krátkodobých půjček, které jsou specifické těmito svými vlastnostmi:

  • menší peněžní částky (většinou kolem 10 000 tisíc, Provident například až 80 000 Kč),
  • kratší doba splatnosti (většinou kolem 30 dní, u větších částek až 100 týdnů),
  • možnost online sjednání,
  • rychlé vyřízení (peníze do pár minut na vašem bankovním účtu).

Výhody rychlé online půjčky

Většina výše uvedených specifik představuje zároveň i nesporné výhody tohoto typu půjček, díky kterým obliba nebankovních společností roste. Pokud hledáte nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, zaměřte se také na další výhody, mezi které patří:

  • Bez doložení potvrzení o příjmu
  • Bez nahlížení do registru
  • Bez ručitele

Pozor: Tyto benefity se ale nemusí se vyskytovat u každé půjčky“

Nevýhody půjčky online

Nevýhody online půjček ihned na účet úzce souvisejí s výše uvedenými výhodami, neboť fakt, že vám někdo půjčí, aniž by věděl, zdali máte na splácení, musí být vyvážen. Ochranou věřitelských společností jsou v tomto případě hlavně sankce v podobě vysokých pokut, které jsou vám účtovány, v případě nesplácení půjčky.

Mnohdy může být i sankcí za nesplácení zrušení půjčky a její následné vymáhání. Další nevýhodou bývají i vyšší úroky, než s kterými byste se setkali u bankovní půjčky.

Co si u rychlé online půjčky ihned na účet prověřovat?

Často jsou také nebankovní půjčky označovány za podvod. Toto negativní označení však většinou plyne z neznalosti a neprověření si daného produktu. Pokud chcete půjčku online ihned na účet využít, měli byste si pečlivě přečíst veškeré podmínky a prověřit si výši úroků, RPSN, výši splátek a poplatků (poplatků za sjednání půjčky či za nesplácení).

Kdo si může půjčit?

Půjčky online ihned na účet jsou založeny na podobných principech, co se týče výše půjčky, doby splatnosti i výše úroků, poplatků a sankcí, ale také co se nároků na žadatele týče. I nebankovní půjčky od Kredito24 jsou cílené na méně bonitní klienty a jsou určeny pro co nejširší okruh žadatelů. Základními podmínkami je:

  • Dosažení 18 let
  • Vlastnictví bankovního účtu (pro zaslání peněz)
  • Nesmíte mít u dané společnosti nesplacenou půjčku.

Půjčky online ihned na účet mohou být možným řešením nenadálých výdajů a finančních problémů. Musíte si však u nich hlídat splatnost a neměly by se samozřejmě stát pravidlem.

O autorovi

admin

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..