Finance Finanční rádce Jak ušetřit peníze

Broker consulting recenze, zkušenosti, podvod?

Broker Consulting
Napsala admin

Potřebujete finanční poradenství? Ale nevíte, jak se v široké nabídce vyznat? Pak pro Vás máme recenzi služeb, které poskytuje společnost Broker Consulting. Jedná se o seriozní, dlouhodobou společnost, která se snaží pomáhat ve finanční oblasti.

Recenze – jak si dobrého finančního poradce najít?

Než budeme hovořit o samotné recenzi, je dobré si samotné finanční poradenství zasadit do širšího kontextu. Jestliže zvažujete využít služeb profesionála v oblasti finančního poradenství pak byste měli rozeznat opravdového profesionála od člověka, který si finančním poradenstvím chce jen vydělat co nejvíc peněz. Pak totiž může být zájem klienta v rozporu se zájmem finančního poradce. Při vybírání finančního poradce byste měli klást důraz zejména na to, v jaké společnosti pracuje finanční poradce a jak dlouho se prací zabývá. Dále se soustřeďte na jeho kvalifikaci, zkušenosti a hlavně na reference ostatních klientů.

Posuzovat konkrétního poradce jako takového není moc dobré, řešte i poradenskou společnost, kde pracuje. Jako nejlepší volba se často jeví nezávislá finanční poradenská společnost. Ty působí jako zprostředkovatelé, tedy konkrétní banky ani pojišťovny nezastupují. Vytvářejí takzvaný most mezi nabídkou a mezi poptávkou a mezi finančními institucemi a klienty.

Část trhu, kterou společnost zaujímá a kterou zastupuje, by Vás měla zajímat. Ptejte se proto s kolika institucemi má daní společnost dlouhodobé kontrakty, co vše Vám může společnost nabídnout. Existují i společnosti, které nenabízejí určité typy pojištění.

Finanční poradenství – jak funguje?

Jde o službu, a proto se za ní také platí. Když mluvíme o zprostředkovatelích, kde řadíme i Broker Consulting, jsou služby placené formou provize z produktů, které se uzavřou. Jedná se o poradenské společnosti, takže platí, že s bankami či pojišťovnami jsou sepsané dlouhodobé smlouvy. Zprostředkovatel jako takový může daný produkt pro Vás získat za lepších podmínek, než byste získali jako koncový zákazník.

Jak se tedy platí finanční poradci společnosti Broker Consulting? Provizemi, které jim plynou ze smluv, které uzavřou. Trh s finančním poradenstvím roste, a proto se objevuje zásadní obrat. S klienty musejí finančně poradenské společnosti spolupracovat dlouhodobě, aby z nich měli zisk. Celá oblast finančního poradenství se tak mění.

Zkušenosti a recenze Broker Consulting

Finanční poradceJako příklad nezávislé finančně poradenské společnosti můžete brát společnost Broker Consulting. Společnost se orientuje zejména na finanční plánování a tím se od své konkurence zásadně liší. Každý zájemce dostane zcela zdarma a nezávazně vypracovaný osobní finanční plán, přesněji vizi toho, jak s finančními prostředky nakládat, abyste si své sny a cíle mohli splnit za 5, ale i za 25 let, popřípadě, abyste dosáhli své finanční nezávislosti. Plán se vytváří na základě aktuální situace, na aktuálních potřebách a na přání klienta.

Osobní finanční plán Vám společnost pošle v elektronické podobě a můžete s tímto osobním finančním plánem velmi dobře pracovat. V České republice byla společnost založena roku 1998. Společnost působí i na Slovensku. Služeb této společnosti využívá mnoho klientů, zhruba okolo 300 tisíc, nejde o marginální podíl na trhu. Firma také připravuje benefity pro 4000 společností. Se 65 společnostmi má firma uzavřené smlouvy. Nabídku produktů, kterou společnost má, je velmi velká.

Poradci mají kontinuální vzdělávání a na kvalitu poskytovaných služeb se velmi dbá. Společnost se zaměřuje nejen na prodej produktů, ale také na finanční plánování a zvyšování finanční gramotnosti. Na oficiálním webu společnosti si každý návštěvník najde informace o finančních produktech a i ze světa financí a mnoho rad.

Společnost Broker Consulting se řadí mezi několik největších nezávislých finančně poradenských společností, které na českém trhu působí. Zkušenosti jednotlivých klientů svědčí o tom, že finanční poradci zaměstnáni o této společnosti jsou velmi profesionální a zkušení. Drtivé většině umí velmi dobře pomoci. Společnost je transparentní a dobře zavedená.

Skutečně potřebuji služby finančního poradce?

Mnoho lidí si pokládá otázku, jestli vůbec finanční poradenství potřebují. Proč někomu svěřovat soukromé detaily o platu, výdajích, plánech, snech a podobně? Proč někomu říkat, co děláte s penězi navíc a jestli máte finanční problémy? Finanční gramotnost stále v České republice stoupá a stoupá, nicméně stále není na potřebné úrovni. Většina lidí v jednotlivých finančních produktech tápe, nerozumí jejich účelu, popřípadě neví, jak si takové produkty nastavit správně.

Je také dost lidí, kteří nepřemýšlí nad zajištěním v nemoci, při úrazu, ve stáří nebo při zajištění blízkých lidí, pro případ smrti. Omyly se objevují i v oblasti pojištění domácnosti, nemovitostí či u povinného ručení. Postačí jen zákonné plnění pro jednotlivé pojistné události nebo byste si měli sjednat vyšší?

Zhruba polovina lidí má uzavřené životní pojištění. Malá část z nich však má životní pojištění naplánováno správně. Finanční produkty poslouží zejména klientům, proto je nutné, aby přesně odpovídali jednotlivým klientovým potřebám. Musí se nastavit správně. A to umí v drtivé většině jen profesionál. Ten ví nejen to, jak si produkt nastavit, ale také jaké jsou daňové konsekvence, jaké očekáváme změny výše pojistného nebo jaké jsou plánované změny v legislativě.

Finanční poradenství a jeho princip využívá spolupráci mezi poradcem a klientem. Ze všeho nejdříve se tvoří finanční plán a při každé klientově návštěvě se probírá a reviduje. Některé společnosti toto podceňují, v této službě Broker Consulting vyniká a patří ke špičce. Od finančního plánu se vše odvíjí, ten je klíčový.

Služby v oblasti finančního poradenství poskytuje Broker Consulting.

Finanční produkty, které jsou uzavřené, procházejí kontrolou a případně se uzavírají nové smlouvy na produkty, které klientům více sedí a odpovídají jejich cílům a potřebám. Každé jednání s finančním poradcem je vytvořen zápis a ten klient také potvrdí svým souhlasem. Díky tomu se odrážejí nekalé obchodní praktiky neseriózních poradců. Ti s klienty mohou uzavřít jiný produkt, než ten, který spolu domluvili.

Řešíte-li co s financemi, popřípadě máte životní cíle a nejste si tak úplně jistí tím, že cesta, kterou jste nastolili je správná, můžete nezávazně kontaktovat finančního poradce ve společnosti Broker Consulting. Mají stovky klientských center a mohou nabízet služby tisíce profesionálních finančních poradců, kteří jsou proškoleni v otázkách spoření, bydlení, zajištění na stáří a celkového zabezpečení. Úspěch společnosti Broker Consulting podporuje i ten fakt, že dochází k nepřetržitému nárůstu klientů. Klienti se rovněž na své finanční poradce s velkou důvěrou obracejí.

O autorovi

admin

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..