Finance Jak vydělávat peníze

Tsu.co – nová sociální síť, která vydělává

TSU.co - Výdělečná sociální síť
Napsala admin

Pokusy o vytvoření nové sociální sítě bylo na světě víc než dost. Nicméně žádný pokus nebyl úspěšný natolik, aby byl konkurencí Facebooku nebo Twitteru. Nyní se to možná změní, přichází TSU, která pro uživatele připravuje reálné výdělky.

Sociální síť TSU – jak na ní vydělat?

Internetová reklama obecně a internetový marketing jsou velmi dobrým a obrovským businessem. Určitě jste už někdy viděli bannery a reklamy, které blikají. No a právě ty si na internetu lidí platí. Jestliže chcete inzerovat na Facebooku, ať už firmu nebo zájmovou organizaci, zaplatíte za ní nemalou částku. Ta jde do kapsy přímo Facebooku. Ten dokonce snižuje takzvaný dosah uživatelů.

To přesně znamená, že publikujete-li na své stránce příspěvek, pak se ukáže jen jednotkám procent lidí, z dané stránky, kde se příspěvek nachází. Chcete vyšší dosah? Pak si připlatíte. Říkáte si, že jste nasbírali dostatek fanoušků, se kterými se o něco chcete podělit, ale i tak musíte opět zaplatit? Není tato nenasytnost ze strany Facebooku už přespříliš?

V loňském roce, konkrétně v říjnu přišla do České republiky sociální síť TSÚ. Majitel této sítě přišel s revolučním nápadem. 90% zisku z reklamy mezi uživatele této sítě rozdá. A právě tohle bude pro mnohé nové uživatele impuls k přihlášení na tuto sociální síť. Na ní totiž půjde skutečně si něco vydělat. Do TSU nemáte možnost se zaregistrovat přímo, ale pouze na základě doporučení.

Když přivedete uživatele a ten na reklamu klikne tak část peněz putuje přímo k Vám. To není nikterak běžné, avšak tento systém má čtyři úrovně!! Kamarád přivedl sebou dalšího kamaráda a ten dostal pozvánku od dalšího známého. A toho posledního známého jste přivedli k TSU právě Vy. A když ten na reklamu klikne, provize putuje i k Vám! TSU a jeho prostředí se podobá jiným sociálním sítím.

Je možno, že se tento záměr zhroutí a to poměrně rychle kvůli umělým pronikům uživatelů na reklamní prvky. Ovšem byla by velká škoda, kdybyste tuto sociální síť nevyzkoušeli. Kdo ví, můžete tak stát u zrodu budování pasivního příjmu nebo výdělku nepravidelného charakteru. Nezapomínejme na to, jak tomu bylo s Bitcoinem…

O autorovi

admin

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..